APIE BENDROVĘ

Mes padedame pradėti, vesti ir plėsti verslą Jungtinėje Karalystėje. Bendromis jėgomis galime padėti jums pasiekti verslo aukštumų teikdami unikalias paslaugas, kurios padėtų verslui optimaliai augti, ir taupyti savo laiką, energiją ir pinigus.

Bendradarbiaujame su įvairiomis įmonėmis ir ekspertais tam, kad padėtumėme jums sukurti sėkmingai dirbantį verslą, uždirbantį jums pajamas ir suteikiantį pasitenkinimą ir laisvę.

DH Accounts & Business (DHAB) yra pirmaujanti daugiakalbė apskaitos ir konsultacijų įmonė Jungtinėje Karalystėje, teikianti paslaugas anglų, lietuvių, rusų, čekų ir slovakų kalbomis mažoms įmonėms, įskaitant startuolius, visoje Jungtinėje Karalystėje ir užsienyje.

Įmonę įsteigė ir jai vadovauja Diana Hurta, verslininkė, verslo konsultantė ir finansų analitikė.

Didžiuojamės, jog patekome į „The British Accountancy Awards“ (Britų buhalterių apdovanojimai) apdovanojimų finalą Buhalterinės praktikos startuolio 2015 kategorijoje ir Nepriklausomos metų įmonės Didžiajame Londone 2016, 2017 ir 2018 kategorijoje. Vis dėlto savo sėkmę matuojame klientų pasitenkinimu teikiamomis paslaugomis ir jų pasitenkinimu mūsų įmone.