Brexit: Kas toliau?
By Diana Hurta
30 Jun 2016
@DianaHurta

2016 birželio 23 dieną JK visuomenė nubalsavo palikti ES, ir šiuo metu tai yra labai aktuali tema visame pasaulyje ir apie tai kalbama visur laikraštyje, per televiziją, radiją, socialines žiniasklaidas.

Daugeliui žmonių tai sukėlė įvairių emocijų, nes tai nėra lengva situacija. Nėra abejonių, kad ir jūs esate susirūpinę ir labai tikėtina, kad norite gauti atsakymus.

Keletas dalykų, kurių reikėtų nepamiršti: kiekvienas skubotai priimtas sprendimas, gali turėti tam tikrų pasekmių ir atsakymai bus gaunami etapais. Tačiau kai kurie atsakymai jau yra.

Kas bus toliau

Norint išeiti iš ES, turi buti aktyvuotas susitarimas vadinamas Article 50 of the Lisbon Treaty. JK dabar turi pasirengti deryboms su ES. Pasitraukimo iš ES tai yra formalus teisinis procesas ir deryboms, dėl pasitraukimo, JK suteikta dveji metai. Tai reiškia, kad įstatymai pasikeis ateityje - bet ne iš karto. Viskas liks tas pats, kol bus išleisti nauji įstatymai. Viskas, ką jums reikia žinoti apie JK'ės ES referendumą galite rasti GOV.UK svetainėje.

Kaip dėl ES piliečių gyvenančių ir dirbančių JK

Citizens' Advice priminė žmonėms, kad jų teisės Jungtinėje Karalystėje dar nepakeisti. Tai reiškia, kad jūsų teisė gyventi, dirbti ar gauti pašalpas nesikeis, nebent vyriausybė išleis naujus įstatymus. Tai šiek tiek užtruks. Apie įstatymo pakeitimus bus paskelbta iš anksto, prieš jiems įsigaliojus ir jei tai lies jus asmeniškai, turėsite laiko pasiruošti.

Kaip paveiks ekonomika

HM Treasury jau paskelbė išsamią analizę apie pirmines ir ilgalaikes ekonomikos pasekmes išeinant iš ES. Remiantis šia analize ekonomika paveiks daug sričių ir žinodami tai, jūs galite numatyti kai kuriuos dalykus iš anksto ir planuoti į priekį.

Dalykai į kuriuos reikėtų atsižvelgti

Netikėkite kiekvienu žodžiu, ką sako žiniasklaida. Prieš tai, kai imsitės kokių veiksmų ar norite pasisakyti, patikrinkite patikimus šaltinius tokius, kaip GOV.UK, Citizens Advice.

Verslas UK Brexit Finance LTD Self-employed

Įrankiai jūsų verslui

NAUJIENLAIŠKIS

Gauk visus išteklius ir naujienas į savo pašto dėžutę

Susisiekite

Tiesiog užpildykite šią formą ir mes su jumis susisieksime.