Apskaita Ir Mokesčiai

Verslo savininkui ir įmonės direktoriui verslo valdymas gali kelti įtampą. Leiskite mums sumažinti jūsų galvos skausmus ir pasirūpinti jūsų įmonės apskaita.

Parama

Dedame tikrai daug pastangų, kad visas procesas mūsų klientams būtų kaip įmanoma paprastesnis. Jums pakanka savo duomenis el. paštu nusiųsti priskirtam darbuotojui, o mes suvesime sandorių duomenis į apskaitos programą.

Apskaita

Esame „Sage“ apskaitos programinės įrangos ekspertai ir mokome savo klientus, kaip su ja dirbti.

Apskaitos paslaugos įeina į mūsų siūlomas buhalterinės apskaitos paslaugas.

Apskaita skirtingomis valiutomis

Jei paslaugas teikiate klientams užsienyje, parduodate prekes ar gaunate mokėjimus užsienio valiuta, galime apskaitą vykdyti skirtingomis valiutomis.

Mokesčių agento paslaugos

Būdami registruotu mokesčių agentu, galime jūsų vardu teikti dokumentus ir spręsti kitus klausimus santykiuose su HMRC.

PVM

Jei esate PVM mokėtojas, apskaičiuosime jūsų mokėtiną PVM ir parengsime PVM deklaraciją.

PAYE

Jei samdote darbuotojus, turėsite vykdyti darbo užmokesčio apskaitą ir pateikti HMRC realiojo laiko informacijos (angl. RTI) deklaraciją. Darbo užmokesčio apskaita įeina į mūsų siūlomas buhalterinės apskaitos paslaugas.

CIS

Jei esate rangovas, jums reikės atskaityti CIS mokestį iš savo subrangovų ir teikti HMRC CIS deklaracijas. Jei esate subrangovas, jums reikės pildyti mokesčių deklaraciją ir susigrąžinti CIS (jei taikoma).

Automatinis įtraukimas į pensijų schemą / darbovietės pensijų schemą

Jei esate darbdavys, jums galioja teisinė prievolė automatiškai įtraukti tinkamus darbuotojus į atitinkamą pensijos kaupimo schemą.

Mokesčių prognozavimas ir planavimas

Galime padėti jums planuoti mokesčius ir analizuoti įmonės finansinę padėti mokesčių požiūriu. Padėsime jums įgyvendinti strategiją, kuri leis sumažinti mokestinę naštą ir pagerinti verslo pelningumą.

Finansinės ataskaitos

Nepaisant to, jog finansinės ataskaitos yra privalomos, kruopštus jose pateikiamos informacijos nagrinėjimas gali verslo savininkui duoti daug naudos. Finansinių ataskaitų rinkinys leis susidaryti įspūdį, kaip verslui sekasi, ir atskleis, į kokias sritis reiktų atkreipti dėmesį.

Finansines ataskaitas galima rengti taip dažnai, kaip reikia. Vis dėlto, jei jūsų verslas yra labai mažas ir daugmaž žinote, kaip jums sekasi, tuomet galbūt norėsite rengti tik įstatymuose numatytas metines finansines ataskaitas.

Finansų prognozavimas ir planavimas

Kad verslas sektųsi, labai svarbu tinkamai vykdoma apskaita. Įvertinę apskaitos įrašus, galime prognozuoti jūsų įmonės rezultatus, bet kuriuo metu pateikti jums naujausią informaciją, kad žinotumėte, kaip verslui sekasi ir kiek pinigų turite sąskaitoje. Tai padės jums priimti geresnius sprendimus ir, jei reikalinga, gerinti pinigų srautus ir pelningumą.

SIŲSTI ŽINUTĘ

Tiesiog užpildykite šią formą ir mes su jumis susisieksime.