Steigimas Ir Registravimas

Prieš pradedant verslą, būtina apsvarstyti nemažai dalykų. Mes padėsime jums susiorientuoti kiekviename reikšmingame steigimo proceso etape. Dirbdami kartu galime padėti jums pasiekti verslo aukštumų.

Steigimas

Planavimas yra sėkmingai veikiančio verslo kertinis akmuo. Mūsų verslo konsultantai padės jums išgryninti verslo idėją, išsikelti tikslus ir matuoti pažangą.

Įmonės registravimas

Sprendimas, kokią verslo organizavimo struktūrą pasirinkti, yra itin svarbus, nes jis gali turėti tiesioginės įtakos jums asmeniškai ir jūsų finansams.

Apsaugokite savo asmeninį turtą ir pradėkite veiklą steigdami uždarąją akcinę bendrovę (angl. Private Limited Company). Su mumis įmonę įsteigti paprasta.

Galime padėti jums įregistruoti bendrovę prestižiniu adresu Londone.

Veiklos registravimas

Gali būti, kad teisėtai veiklos pradžiai reikės papildomų veiksmų. Mes padėsime gauti leidimą ar licenciją prieš jums pradedant veiklą.

Registracija Jos Didenybės mokesčių ir muitų tarnyboje (angl. HMRC)

Galime padėti jums parengti įmonę veiklos pradžiai įregistruodami ją įmonių pelno mokesčio, PVM ir PAYE (jei samdote darbuotojus) mokėtoju arba įregistruoti įmonę statybų sektoriaus schemos (angl. CIS) dalyve.

Banko sąskaita

Bendradarbiaujame tiek su tradiciniais, tiek su interneto bankais, kurie padės su kasdienėmis bankininkystės operacijomis.

Finansavimas

Gali būti, kad kils klausimų, kaip verslą finansuoti. Bendradarbiaujame su įvairiais finansinių paslaugų ir finansinių sprendinių teikėjais jūsų poreikiams atliepti, įskaitant paskolas startuoliams, verslo finansavimą ir sutelktinį finansavimą.

Draudimas

Apsaugokite savo verslą įsigydami draudimą. Mūsų verslo konsultantai padės jums pasirinkti jūsų verslo poreikius atitinkantį draudimą.

Teisiniai veiksmai

Pradedant verslą vienas iš prioritetų turėtų būti teisinių reikalų sutvarkymas. Glaudžiai bendradarbiaujame su advokatais, kurie padės jums parengti teisinius dokumentus bei sutartis ir spręsti užsiimant verslu kylančius teisinius klausimus.

 

SIŲSTI ŽINUTĘ

Tiesiog užpildykite šią formą ir mes su jumis susisieksime.