Ugdomasis Vadovavimas

Verslo savininkams mes siūlome ugdomasias paslaugas, kur per gidus, seminarus ar mentorystės programą, galite sužinoti ir tobulinti apskaitos ir verslo valdymo įgūdžius pagerininti savo veiklos rezultatus, kurti sėkmingą verslą.

Gidai

Mūsų gidai suteiks jums instrukcijas ir informaciją apie kiekvieną verslo etapą. Mes nuolat tobuliname ir skelbiame naujus vadovus. Prisijunkite prie mūsų naujienlaiškio ir gaukite visus išteklius tiesiai į Jūsų pašto dėžutę.

Praktiniai seminarai

Jei galvojate apie naujų verslo įgūdžių mokymąsi, mūsų seminarai skirti kaip tik jums. Jūs sužinosite apie buhalteriją, finansus, valdymą, verslo augimo strategijas ir daug daugiau. Visi seminarai skirti mažoms grupėms, todėl sekite mus ir nepraleisite naujienų.

Internetiniai seminarai

Prisijunkite prie mūsų seminarų, kad gautumėte vertingos informacijos apie konkrečias verslo temas. Taip pat galite prisijungti prie mūsų internetinių seminarų jums patogiu metiu. Sekite mūsų „Facebook“ ir mūsų „YouTube“ kanalą.

Mentorystė

Mūsų paskirtasis mentorius dalinsis savo žiniomis, įgūdžiais ir patirtimi, kad padėtų jums siekti pažangos jūsų versle ir vadovautųsi verslo reikalais. Mūsų mentorystės tikslas yra padėti jums atsistoti savo kojų, todėl išmoksite priimti teisingus sprendimus dabar ir ateityje.

SIŲSTI ŽINUTĘ

Tiesiog užpildykite šią formą ir mes su jumis susisieksime.