Esu Diana Hurta – verslo konsultantė ir sėkmingai dirbanti verslininkė. Esu „DH Accounts & Business Ltd“ – pirmaujančios daugiakalbės apskaitos ir konsultacijų įmonės Jungtinėje Karalystėje – steigėja ir direktorė.

Apskaitos įmonė internetu atsirado visai atsitiktinai, kai 2014 m. sunkiai susirgau. Susirgus, deja, mano gyvenimas pasikeitė iš esmės ir tiesiogine to žodžio prasme tapau žmogumi, kurio niekas nesamdytų. Vos galėjau vaikščioti, didžiąją laiko dalį praleisdavau kentėdama skausmus. Tad nusprendžiau ne ieškoti darbo vietos, bet ją susikurti. Susiklosčius tokioms aplinkybėms, kai negalėjau išeiti iš namų, buvau priversta pasitelkti anksčiau įgytus įgūdžius. Patirtis apskaitos ir finansų srityje kartu su akademinėmis verslo valdymo ir įmonių finansų sričių žiniomis (baigiau VGTU studijas su pagyrimu Lietuvoje), kurias turėjau, padėjo man pradėti savo apskaitos verslą internetu.

Iš pradžių buvo tikrai sunku. Vis dėlto už pastangas buvo atlyginta, kai įmonė pateko tarp „The British Accountancy Awards“ apdovanojimų finalininkų Apskaitos praktikos startuolio kategorijoje. Tai, jog šios srities žinomiausi ekspertai įvertino mano darbą, sustiprino mano pasitikėjimą, kad einu teisingu keliu. Matydamas mano atkaklumą ir aistrą darbui, mano vyras Petr Hurta prisijungė prie mano pastangų ir taip 2016 m. sausį gimė „DH Accounts & Business“. Tuomet pradėjau burti komandą, kuri padėtų realizuoti mano idėją – turėjau viziją sukurti tokią įmonę, kuri padėtų žmonėms pradėti, administruoti ir plėtoti verslą.

Dabar padedu kitiems, kuriems taip pat sunku pradėti arba plėtoti savo verslą. Esu sukūrusi savo sistemą ir taikau pačios išbandytus metodus, padedančius vystyti sėkmingą ir pelningą verslą.