8 Alternatyvūs verslo finansavimo būdai
By Diana Hurta
30 Nov -0001
@DianaHurta

Tūkstančiai verslo savininkų ieško alternatyvių šaltinių, kad galėtų surinkti lėšas verslui pradėti ar plėsti.
Jei esate vienas iš jų, šiame straipsnyje rasite pagrindinius būdus, kaip finansuoti savo verslą be banko paskolos.

Alternatyvaus finansavimo teikėjai dažnai geriau suderinami su jūsų poreikiais - ne tik todėl, kad jie gali pasiūlyti ne tokius griežtus kriterijus kaip tradiciniai skolintojai, tokie kaip bankai, bet ir todėl, kad jie gali būti lankstesni.

1. Šeimos paskola

Artimieji labiau linkę patikėti jums savo pinigais, nei pašaliečiais, ir jie tikėtina pareikalaus mažesnių palūkanų ir turės žemesnius kriterijus nei komercinės organizacijos.

2. Komercinė kortelė

Komercinė kortelė yra puikus būdas tvarkyti savo kasdienes išlaidas, padidinti grynųjų pinigų srautą ir turėti daugiau laiko mėgstamam darbui.

Mes dirbame su HSBC ir mūsų konsultantas gali padėti su paraiška dėl kredito kortelės. Taip pat galite pasižiūrėti kreditinių kortelių variantus Funding Options svetainėje.

3. Dotacijos

Smulkaus verslo įmonėms skiriamos šimtai valstybinių dotacijų angl. grands. Valstybinės dotacijos gali būti teikiamos visomis formomis - pradedant sąnaudų mažinimas ir nemokama įranga, baigiant piniginėmis premijomis, kurios padės plėsti jūsų naują verslą. Galimų dotacijų sąrašą galite rasti GOV.UK svetainėneje arba pasiteiraukite vietinsė savivaldybes angl. council.

4. Start up paskola

Start up paskola yra vyriausybės remiama asmeninė paskola, norintiems pradėti ar plėsti verslą JK.

Star up paskolos yra prieinamas finansavimo šaltinis, padėti naujiems ir ankstyvos stadijos verslo savininkams, įgyvendinti savo planus. Galite pasiskolinti nuo £500 iki £25,000, kur fiksuota palūkanų norma yra 6% p.a.

Kreipkitės dėl finansavimo Start Up Loans svetainėje.

5. Crowdfunding

Crowdfunding yra būdas žmonėms, verslui ir labdaros organizacijoms surinkti pinigų. Tai veikia per asmenis ar organizacijas, kurie investuoja į bendrų fondų projektus (arba aukoja jiems) mainais už galimą pelną ar atlygį.

Jei esate suinteresuoti surinkti pinigus tokiu būdu, galite eikite į vieną iš angl. corwdfunding svetainių, pvz. Crowdcube.

6. Peer-to-peer paskolos

Tai tokia paskolos forma, kur skolininkas ir skolintojas yra asmenys arba taip vadinamų „peers“, be tradicinių finansavimo įstaigų, pavyzdžiui, bankai ar unijos.

Jei norite pasiskolinti pinigų, galite rasti žmones, kurie linkę paskolinti jums per peer-to-peer platformas. Norėdami kreiptis dėl paskolos, eikite į vieną iš skolinimo svetainių, pvz Funding Circle ir užsiregistruokite.

7. Kapitalo finansavimas

Kapitalo finansavimas angl. Asset finance, yra paskolų rūšis, suteikianti galimybę naudotis verslo turtu, pavyzdžiui, įrangos, mašinų ir transporto priemonių, arba leidžianti išgryninti pinigus iš jau turimo turto vertės.

Lizingo, pirkimo išsimokėtinai angl. hire purchase, nuomos ar kitus alternatyvaus finansavimo variantus siūlamus žiūrėkite Funding Options svetainėje.

8. Verslo paskola

Verslo paskolos yra plati kategorija ir gali būti susijusios su daugybe skirtingų produktų. Rasti tinkamą verslo paskolą: galimus paskolų tipus, skolintojus ir paskolų teikėjus, kriterijus, saugumą ir garantijas, palūkanų normas, verslo paskolų skaičiuoklę, galite Funding Options svetainėje.

Mes bendradarbiaujame su keletą finansinių paslaugų teikėjais, kurie gali pasiūlyti jūsų poreikiams pritaikytus finansinius sprendimus. Susisiekite su mumis, susitarti dėl skambučio su mūsų verslo konsultantu ir aptarti alternatyvius šaltinius, kaip surinkti lėšas jūsų verslo pradžiai ar plėtrai.

Reikia patarimo? Susisiekite su mumis!

Straipsniai

Naudingi straipsniai

Įrankiai jūsų verslui

NAUJIENLAIŠKIS

Gauk visus išteklius ir naujienas į savo pašto dėžutę

Susisiekite

Tiesiog užpildykite šią formą ir mes su jumis susisieksime.